Podczas nowojorskich targów zabawek Toy Fair 2016, Neca Toys zaprezentowała swoje nowe produkty, wśród nich znalazło się także coś dla fanów „Elektornicznego Mordercy”. Przede wszystkim jest to Terminator – 7″ Scale Action Figure – Ultimate Tech Noir T-800 czyli nowa, a raczej wykonana od nowa, figurka o wyglądzie Arnolda Schwarzeneggera z filmu „Terminator” (1984).

Ultimate_Tech-Noir_Terminator-T-800

Figurka przedstawia Terminatora ubranego w rzeczy jednego z trzech punków, którzy w filmie znaleźli się w niewłaściwym miejscu i czasie. Oprócz tego w zestawie znajdują się trzy wymienne głowy, wymienna ręka, broń i inne akcesoria, znane z filmu. Sama figurka posiada 25 punktów artykulacji. Produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży w okolicach czerwca tego roku. Jest to kolejna figurka Terminatora od firmy NECA wykonana od nowa i wydana w kolekcjonerskim pudełku. Wcześniej był to T-800 i T-1000 z „Terminatora 2” a ostatnio w ten sam sposób ale po raz pierwszy wydana została figurka Sary Connor.

W styczniu natomiast, Neca zaprezentowała figurkę Terminator 2: Judgment Day T-800 Video Game Appearance, która stylem nawiązuje do 8-bitowej gry wideo Terminator 2: Judgement Day z 1991 roku. Figurka zapakowana jest w pudełko, które przypomina opakowanie tej gry.


8bit-Terminator-T-800-box8bit-Terminator-T-800
Ponadto Neca Toys przedstawiła dwie figurki z linii „Body Knockers”. Są to kolejno: Terminator Genisys – Body Knockers – T-800 oraz Terminator Genisys – Body Knockers – Endoskeleton. Figurki z tej serii charakteryzują się tym, że kiwają się napędzane energią słoneczną bez użycia baterii. Zabawki te mają ok 6″ i w karykaturalny sposób ukazują wygląd postaci z filmu „Terminator Genisys”.

TermGenisys_T800_BodyKnocker TermGenisys_Endo_BodyKnocker

Jakby tego było mało na stoisku Neca można było dostrzec tabliczkę zapowiadającą nową kolekcję figurek z okazji 25-lecia premiery filmu „Terminator 2: Dzień Sądu”

neca t2 anniversary

Premiera ma nastąpić jesienią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *