Rule & Make – australijski wydawca gier planszowych ma zamiar wydać grę o nazwie „T2029: Terminator 2 Board Game”. Jak można się domyślić po tytule, gra została oparta na wydarzeniach znanych z filmu „Terminator 2: Dzień sądu” a dokładniej na ostatniej fazie wojny z przyszłości.


Będze to gra kooperacyjna dla maksymalnie 4 osób w wieku od 14 roku życia. Gracze wcielą się w żołnierzy ludzkiego ruchu oporu, którzy będą dążyć do pokonania Skynetu i jego jednostek. Aby tego dokonać będą musieli:
– współpracować ze sobą jako dowódcy w armii Johna Connora,
– zyskać wysarczająco dużo czasu aby John Connor mógł dostać się do głównej bazy Skynetu,
– włamać się do sieci obronnej Skynetu,
– włączać specjalistyczne jednostki i wyznaczać taktyki aby skutecznie walczyć z jednostkami Skynetu,
– rozwijać lub urozmaicać swoje zdolności i rozsądnie wydawać polecenia,
– wysłać T-800 do roku 1995, zanim T-1000 zaatakuje,
– dokończyć bitwę, niszcząc wroga.

Gra autorstwa Allena Chenga to jak najbardziej oficjalny produkt i już od kilku dni jest na platformie Kickstarter. Aby została wydana musi zostać uzbierane 50 tys $. Dla osób wspierających ten projekt (oprócz samego egzemplaża gry) przeznaczone będą ekskluzywne nagrody, w tym specjalna figurka psa Maxa, która napewno będzie dodatkowym atutem w rozgrywce przeciwko maszynom. Reszta z nich ma być ujawniona po osiągnięciu wyznaczonych celów, w czasie trwania kampanii. Zbiórka pieniędzy skończy się 25 października. Jeśli uda się uzbierać wystarczająco dużo, to gra, swoją premierę będzie miała w maju lub czerwcu przyszłego roku.

Aby wspomóc powstanie tej gry, jak również dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *