Niespełna miesiąc temu wystartowała na platformie Kickstarter zbiórka pieniędzy na produkcję gry planszowej „T2029: Terminator 2 Board Game”. Niestety, kampania została anulowana. Powodem takiej decyzji jest przede wszystkim fakt, że pomimo wielu starań, twórcy nie do końca mieli pomysłu jak odpowiednio wypromować swój projekt. Początkowo ludzie zaczęli wspierać grę, jednak w pewnym momencie trwania kampanii zabrakło nowych osób, mogących pomóc wesprzeć grę. Jakby tego było mało niektórzy wspierający wycofywali się, przez co można było odnotować spadek.


Nie da się ukryć, że za taki stan rzeczy mógłby poniekąd odpowiadać fakt, że w tym roku odbyła się podobna zbiórka pieniędzy na wyprodukowanie gry pt „The Terminator”. Mogło się to odbić na frekwencji osób, które mogły nie być zainteresowane wsparciem kolejnej gry ze świata Terminatora w tak krótkim czasie. Ogółem zebrano prawie 32.000$ z 50.000$. Oczywiście jeśli kampania zostanie anulowana, albo w czasie trwania nie zbierze wymaganej sumy, to osoby wspierające nie stracą pieniędzy.

Oczywiście nie ma co spisywać na straty tej gry, bowiem twórcy nie chcą się poddawać. Zadeklarowali, że wzięli sobie do serca wszystkie cenne uwagi jakie otrzymali od osób, które były gotowe wesprzeć powstanie tej gry. Zobowiązali się wprowadzić ten projekt w rzeczywistość. Więcej informacji ma pojawić się 15 stycznia 2018 roku. Możliwe, że wtedy wystartuje kolejna kampania wsparcia tego projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *