Podczas wywiadu dla The Hollywood Reporter, James Cameron (Terminator, Aliens, Avatar) i Tim Miller (Deadpool) podzielili się kilkoma ciekawymi informacjami odnośnie szóstej odsłony Terminatora. Przede wszystkim ogłoszona została oficjalna data premiery filmu i będzie to 26 lipiec 2019 roku.
Informacja o tym, że w obsadzie znajdzie się Arnold Schwarzenegger mało kogo może zdziwić. Aktor bowiem deklarował swój udział w kolejnym projekcie nie jeden raz. Prawdziwą wisienką na torcie jest nowina o tym, że powróci także Linda Hamilton, która ponownie wcieli się w postać Sary Connor.

Reżyserią zajmie się Tim Miller, który wraz Jamesem Cameronem stworzyli historię opartą na scenariuszu opracowanym przez Davida Goyera i Josha Friedmana który pracował przy serialu „Terminator: The Sarach Connor Chronicles”.


Dystrybucją filmu zajmie się Paramount Pictures oraz 20th Century Fox. Ten drugi ma odpowiadać za dystrybucję międzynarodową.

Akcja filmu ma toczyć się po wydarzeniach z „Terminatora 2” i ignorować wydarzenia z „Terminatora 3”, „Terminatora: Salvation” oraz „Terminatora Genisys”. Jak stwierdził Cameron, filmy te będzie można potraktować jako zły sen lub jak jedną z wielu możliwych linii czasowych. Planowany film ma być pierwszym z trzech które razem tworzyć będą spójną całość. Jeśli „Terminator 6” odniesie sukces, to dwa kolejne filmy będą kręcone jednocześnie.

Poniżej można obejrzeć i posłuchać 45 minutowy wywiad z Cameronem i Millerem

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *