Sześć oficjalnych fotek z filmu Terminator: Dark Fate, pojawiło się w internecie. A to za sprawą portalu IGN, który opublikował je na swojej stronie. Fotosy przedstawiają głównych bohaterów z nadchodzącego filmu, w tym Arnolda Schwarzeneggera i Lindę Hamilton.


Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger i Natalia Reyes – kliknij aby powiększyć

Zdjęcia stanowiły niejako „przedsmak” tego co czekało te osoby, które pojawiły się na tegorocznym konwencie filmowym Cinemacon odbywającego się w Las Vegas. Oprócz głównej obsady filmu, uczestnicy konwentu mieli możliwość zobaczenia klipu ukazującego kilka scen i ujęć z nadchodzącego Terminatora.


Mackenzie Davis, Gabriel Luna i Diego Boneta – kliknij aby powiększyć

Według osób które to widziały, była tam scena przybycia z przyszłości postaci granej przez Mackenzie Davis. W drugiej scenie pojawiła się uzbrojona po zęby (w tym bazukę) Sarah Connor (Linda Hamilton) która użyła tego wszystkiego na terminatora (w tej roli Gabriel Luna) umiejącego… rozdzielić się na dwie osoby? Co ciekawe w tej scenie Linda Hamilton rzuca słynną frazę „I’ll be back („Wrócę tu”). Ponadto widoczne były ujęcia scen dziejących się pod wodą, w powietrzu oraz Arnolda Schwarzeneggera w pełnej krasie. Klip ten został pozytywnie przyjęty przez widzów, co może dawać nadzieję, że Tim Miller (który ponoć się tam wzruszył) nakręcił film który może okazać się lepszy od ostatnich trzech produkcji z serii. Wszystko będzie jasne 1 listopada.


Gabriel Luna, Natalia Reyes, Mackenzie Davis, Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger oraz reżyser Tim Miller podczas CinemaCon 2019 (kliknij aby powiększyć)

Wspomnieć trzeba tutaj o tytułowym logo, które też zaprezentowano na CinemaCon. Czcionka została nieco zmieniona i trzeba przyznać że wygląda całkiem interesująco. Nie wiadomo czy zabieg był świadomy ale wydawać by się mogło, że logo to nawiązuje zarówno do oryginalnej czcionki, jak również do tej z Terminatora Genisys.


Terminator: Dark Fate – nowe logo tytułowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *