Pomimo tego, że niedawno pojawił się pierwszy zwiastun, zapowiadający nowy film Tima Millera, to dodatkowo za pośrednictwem internetu, mogliśmy się cieszyć całkiem sporą ilością nowych zdjęć które dostaliśmy w tym samym czasie.

Poniżej oficjalne fotki na których w przeważającej liczbie występuje Linda Hamilton jako Sarah Connor. Jest też Mackenzie Davis jako Grace oraz Natalia Reyes jako Dani Ramos. Są też jednostki, wyprodukowane przez Skynet. Pierwszy z nich to terminator REV-9, mogący rozdzielać się na dwie jednostki. W tej roli Gabriel Luna. Drugi to terminator T-800 w którego po raz kolejny wciela się Arnold Schwarzenegger.

Obok oficjalnych fotosów, są także zdjęcia z planu. Przedstawiają one ekipę filmową w tym Tima Millera oraz statystów i aktorów z Lindą Hamilton na czele. Fotki (oprócz tej pierwszej z Timem Millerem) przedstawiają kulisy kręcenia sceny z pociągiem towarowym, którym jadą ludzie (prawdopodobnie uchodźcy z Meksyku) oraz Sarah Connor i Dani Ramos. Scena na pociągu znalazła się w zwiastunie. Sceny kręcone były w Toledo (Hiszpania).

Więcej zdjęć z pociągiem można zobaczyć TU . A na koniec jeszcze dwa teaserowe plakaty.

Terminator: Dark Fate jest szóstym filmem z cyklu ale traktowany jest jako trzeci w chronologii, zaraz po Terminatorze 2. Oznacza to, że Terminator 3, Terminator Salvation i Terminator Genisys nie należą do kanonu i spotkał ich podobny los jak serial Terminator: The Sarah Connor Chronicles. Film w reżyserii Tima Millera i produkcji Jamesa Camerona oficjalnie zadebiutuje 1 listopada tego roku. Wiadomo już, że Terminator: Dark Fate dostał kategorię wiekową R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *