Tegoroczne lato jest bardzo łaskawe dla fanów sagi o Terminatorach. W czasie tym do sieci trafiła niemała ilość rzeczy, związanych z filmem Terminator: Dark Fate.

Na początku czerwca pojawiły się dwa telewizyjne spoty.

Lipiec przyniósł nam najpopularniejszy na świecie konwent (już od dłuższego czasu nie tylko) komiksowy, czyli Comic-Con w San Diego. Tam właśnie pojawiła się główna aktorska obsada filmu, która (wraz z reżyserem Timem Millerem) uczestniczyła w panelu poświęconym filmowi „Terminator: Dark Fate”. Oprócz ogólnych informacji dotyczących wrażeń z udziału w produkcji filmu, mogliśmy dowiedzieć się kilku rzeczy odnośnie samego filmu. Wiadomo już, że Terminator: Dark Fate będzie miał kategorię wiekową R, co oznacza że albo w filmie pojawią się brutalne sceny albo język będzie zawierał niecenzuralne słowa. Tak czy owak film będą mogły oglądać osoby, które ukończyły 17 lat. Jednak może być tak, że wiek z 17 lat będzie obniżony do 15.

San Diego Comic Con International 2019

Ponadto potwierdzono udział Edwarda Furlonga w filmie. Ma ponownie wcielić się w postać Johna Connora. Nie wiadomo do końca na jakiej zasadzie polega jego udział. Przypuszcza się, że miałby użyczyć wygenerowanej komputerowo twarzy młodemu Johnowi (w tej roli Jude Collie). Sam jednak miałby wcielić się w rolę dorosłego Johna Connora. Pewne jest, że udział Furlonga w filmie będzie epizodyczny.

Comic Con obfitował także w nowe plakaty dotyczące nadchodzącego filmu oraz kilka nowych ujęć, które trafiły do klipu przedstawiającego kulisy jego produkcji.

Wiadomo też, że postać terminatora T-800, grana przez Arnolda Schwarzeneggera będzie nazywać się Carl.

W sierpniu odbyła się czwarta edycja Silicon Valley Comic Con. Jest to konwent którego założycielem jest Steve Wozniak (współtwórca komputera apple). Do Doliny Krzemowej (Kalifornia, USA) przybyli aktorzy z trzech pierwszych filmów, mianowicie: Arnold Schwarzenegger (T-800), Michael Biehn (Kyle Reese), Edward Furlong (John Connor), Jenette Goldstein (Janelle Voit), Danny Cooksey (Tim) oraz Kristanna Loken (T-X).

Silicon Valley Comic Con 2019 od lewej: Kristanna Loken, Michael Biehn, Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Danny Cooksey, Robert Patrick i Jamette Goldstein

Podczas panelu poświęconemu serii o Terminatorze Edward Furlong potwierdził swój udział w szóstym filmie. Nie chciał zdradzić szczegółów odnośnie tego jaki dokładnie charakter będzie miała jego rola. Dodał tylko, że będzie ona mała.

Na koniec jeszcze kilka oficjalnych fotosów, skupiających się na głównych postaciach z filmu Terminator: Dark Fate.

Po więcej informacji, zdjęć i multimediów zapraszamy na naszą stronę na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *