Kolekcjonerzy i fani „Terminatora” znowu mogą zacierać ręce. W związku z nadchodzącą premierą szóstego filmu, zatytułowanego „Terminator: Dark Fate”, wydane zostaną nowe figurki. Przedstawiać one będą główne postacie z tej produkcji z Arniem i Lindą na czele. Informacje o wydaniu niektórych z nich, od jakiegoś czasu krążą po internecie. Kilka zapowiedzi pojawiło się chociażby na tegorocznej edycji festiwalu San Diego Comic-Con International. Dlatego teraz właśnie jest najwyższy.. yym… NAJLEPSZY czas ażeby rzucić okiem na to czego możemy się spodziewać.

NECA

Firma Neca Toys po raz kolejny bierze na warsztat figurki „Terminatora”. Tym razem zaprezentowali dwie 7″ figurki z najnowszego filmu. Pierwsza z nich to figurka terminatora T-800 o pseudonimie Carl (z podobizną Arnolda Schwarzeneggera). Druga to figurka Sary Connor (z podobizną Lindy Hamilton). Tak jak w przypadku wcześniejszych statuetek tak i tym razem są one wykonane szczegółowo a każda z nich zawiera zestaw akcesoriów.

Premiera zaplanowana jest na październik 2019

FUNKO

Ostatnimi czasy nazwa Funko kojarzy się głównie z linią figurek POP, które charakteryzują się tym, że postacie z filmów, seriali czy gier są przedstawione w sposób karykaturalny z dużą głową. Figurki te wykonane są z winylu. Podbiły one serca kolekcjonerów którzy teraz będą mogli cieszyć się postaciami z Terminatora w takim właśnie wydaniu. Podczas konwentu Comic Con International została pokazana grafika na której widać Sarę Connor, T-800 oraz Terminatora REV-9.

WETA WORKSHOP

Weta Workshop to firma, która zajmuje się przedmiotami kolekcjonerskimi z filmów. Ludzie, którzy tworzą te rzeczy współpracują przy poszczególnych produkcjach filmowych, robiąc rekwizyty, miniatury lub inne projekty. W sierpniu za pośrednictwem mediów społecznośćiowych (a także wcześniej na Comic Con) zapowiedzieli, ze wydadzą figurki z „Mrocznego Przeznaczenia” na łamach serii figurek o nazwie „Minie Epics”. Figurki te przedstawiają postacie ukazane w sposób nieco karykaturalny, czy taki bardziej kreskówkowy. Na pierwszy ogień idzie Terminator T-800 oraz Sarah Connor. Później wydane mają być kolejne postacie.

Ponadto oprócz linii „Mini Epics” Weta Workshop zapowiedziała, że figurki z najnowszego Terminatora pojawią się również w linii „Micro Epics”. Są to jeszcze mniejsze i zabawniej wyglądające figurki, przedstawiające postacie z popularnych filmów. Ponadto w ramach serii „Figures of Fandom” pojawić ma się bardziej realistyczna (niż wyżej) figurka Arnolda, jako T-800 w bojowej pozie.

7 NET

Na japońskiej stronie 7 Net można znaleźć zapowiedź figurki Terminatora Rev-9. Ma to być to wykonany z plastiku endoszkielet o wymiarach 24 cm.

Figurka ma zostać wydana 9 grudnia 2019.

źródło: Neca online, Arnold Fans, 7net, Weta

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *