W ubiegłą sobotę, 22 sierpnia w miejscowości Mount Laurel, w stanie New Jersey (USA), odeszła Leslie H. (Hamilton) Freas. Leslie była siostrą bliźniaczką Lindy Hamilton – aktorki, która kilkukrotnie zagrała Sarę Connor w filmach o Terminatorze.

Chociaż Leslie na codzień pracowała jako pielęgniarka w hospicjum, to fanom serii powinna być doskonale znana z filmu „Terminator 2: Dzień Sądu”. W filmie tym, jeszcze jako Leslie Hamilton Gearren, dublowała swoją siostrę w kilku scenach:

Pierwsza scena to moment gdy Sarah Connor wyjmuje procesor z głowy Terminatora. Leslie jest widoczna jako jej odbicie w „lustrze”. Ta błyskotliwie zrealizowana scena, została dodana do Wersji Reżyserskiej filmu.

Kolejne ujęcie, kiedy widać obie siostry, to scena ze snu Sary Connor. Leslie wcieliła się w młodszą wersję Sary (znaną z pierwszego Terminatora z 1984 roku), która bawi się z malutkim Johnem Connorem na placu zabaw.

Ostania scena, kiedy obie siostry występują razem, to ta w której T-1000 podszywa się pod Sarę Connor aby zmylić Johna Connora i podejść do niego na tyle blisko aby móc go zlikwidować. W pewnym momencie z tyłu pojawia się właściwa Sarah Connor, która strzela do swojej „kopii”.

Przyczyna śmierci Leslie nie jest jeszcze znana. Leslie H. Freas zmarła niespodziewanie w wielu 63. Obrzędy pogrzebowe odbędą się 29 sierpnia 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *