Kilka dni temu za pośrednictwem facebooka Jennifer Blanc-Biehn (czyli żona Michaela Biehna) zaprezentowała grafikę na której zawarta jest wizualizacja figurki Kyle’a Reese’a z filmu „Terminator”. Ściślej rzecz ujmując jest to figurka z seri POP od firmy Funko. Figurki POP wykonane są z winylu. Wyróżniają się tym, iż postacie z filmów (seriali, gier itp) ukazane są w sposób karykaturalny, z charakterystyczną dużą głową.

Kyle Reese w wersji POP

Statuetki te podbiły serca fanów na całym świecie. Fani Terminatora mogą cieszyć się figurkami z filmu Terminator: Mroczne Przeznaczenie, które w 2019 roku pojawiły się w takiej wersji. Łącznie zostało wydanych 5 różnych figurek.

Wizualizacja pudełka

Wracając jednak do Kyle’a Reese’a od Funko POP. Nie wiadomo na ile procent jest to pewne. Informacja co prawda wyszła od żony Michaela Biehna czyli aktora, który jako pierwszy wcielił się w postać Kyle’a Reese’a. Jednak szczątkowe informacje oraz przedstawione na grafice opakowanie do tej figurki wzbudzają pewne wątpliwości. Na opakowaniu widać scenę z endoszkieletami wychodzącymi z wody. Jest to ewidentnie scena z filmu „Terminator: Dark Fate”. Sam Kyle Reese nie pojawił się w tym filmie w żaden sposób. Wobec tego nasuwa się pytanie czy jest to luźna wizualizacja, która finalnie zostanie zmieniona, czy może jest to jakiś nieoficjalny projekt.

Miejmy nadzieję, że figurka jest oficjalna a Funko wyda jeszcze inne ze świata Terminatora. Czas pokaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *